Strategie, které se mají vyhnout v ruletě

Ruleta

Nemůže být popřeno, že existuje mnoho strategií, pokud jde o hru rulety, a to jsou strategie, že mnoho hráčů je podvedeno, aby věřili jako pravdivé, protože někteří přísahali. Ale pokud se podíváte pozorně na tyto strategie, zjistíte, že nejsou ničím jiným než mýty, a proto je třeba se jim vyvarovat, pokud chcete udržet svůj bankroll a ještě více ho zvýšit.

Takže, jaké jsou tyto strategie v ruletě?

Barva zelené

Jednou ze strategií, kterou některé ruletové hráče využívají při hraní rulety, je vyhnout se sázkám na zelenou. Je to proto, že mnoho lidí si myslí, že zelená barva znamená ztrátu, ale pokud o tom přemýšlíte, zelená je barva peněz, a tím více se nemusíte vyhnout barvě.

Ale pokud se na to podíváte pozorně, zelená barva přináší peníze do pokladny kasina, takže určitým způsobem je pravda, že nezasadíte na zelenou barvu.

Náhodný nebo systematický?

Někteří strategové vám řeknou, že k ruletě existuje systematický způsob a není vůbec náhodný. Budou vám říkat, že je možné předvídat výsledek hry. To, co musíte vědět, je, že ruletové hry jsou náhodné. Nikdo nemůže opravdu předpovídat, že míč se bude nacházet dále na červeném nebo černém a nikdo nemůže skutečně říct, jestli bude přistát na sudé nebo liché číslo. Kromě toho neexistuje žádný software, který by vám mohl pomoci získat 100% jistotu, že vaše sázka vyhraje. To znamená, že pokud nenajdete způsob, jak vylepšit ruletu, což je považováno za podvodné a nezákonné.

Jedna strategie, kterou mnozí zaměstnávají, je vyhnout se sázkám na číslo, které již vyhrálo jiný hráč. Důvodem je to, že je velmi nepravděpodobné, že by toto číslo znovu přišlo a vyhrát sázku hráče. To je zcela a úplně falešné, protože ruleta, jak je uvedeno výše, je hra štěstí a náhody, a je náhodná.

Další strategií, která je také mýtem, je teorie spánkových čísel. Hráči vsadili na číslo, které se nezjistilo za posledních 37 otočení, a myslí si, že od té doby, co se to během těchto otočení objevilo, je velmi pravděpodobné, že se brzy objeví. Znovu jsou ruletové hry náhodné, takže není důvod si myslet, že tato strategie bude pro vás fungovat.

Hry štěstí a šance

Pokaždé, když hrajete na ruletě, je jen jedna věc, kterou musíte mít na paměti – že hry v ruletě jsou náhodné a nikdy nebudete si jisti, že vaše sázka vyhraje, a to zejména proto, že se jedná o hru štěstí a šance.

Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je studovat kurzy a různé typy sázek a odtud si vybrat typ sázky, která bude pro vás velmi lukrativní.